Wakmet szkolenie LRQA – Energetyka jądrowa w Polsce

Energetyka jądrowa w Polsce

Energetyka jądrowa w Polsce, taki tytuł miało spotkanie oraz szkolenie w którym nasza firma uczestniczyła.


Dnia 10 października nasi przedstawiciele Agnieszka Kuśmierczuk oraz Krystian Piszcz, uczestniczyli w panelu dyskusyjnym oraz szkoleniu zatytułowanym Energetyka jądrowa w Polsce.

Szkolenie miało miejsce się w Łodzi oraz w całości zostało przygotowane przez firmę LRQA Polska. Spotkanie w Łodzi skupiło się na kluczowych zagadnieniach związanych z energetyką jądrową, a w szczególności na jej roli i znaczeniu dla Polski. W trakcie wydarzenia odbył się panel dyskusyjny, który w poświęcony był przyszłości energetyki jądrowej w kraju.

Prelegenci Etienne van Steenhoven, Simon Emeny oraz Chris Richold podzielili się swoją wiedzą na temat energetyki jądrowej oraz norm i regulacji z nią związanymi. Tematyka poruszana na spotkaniu obejmowała m.in. Sposoby certyfikacji systemu zażądania jakością dla branży nuklearnej w oparciu o normę ISO 19443. Poruszone zostały również kwestie związane z bezpieczeństwem, innowacjami technologicznymi oraz potencjalnymi korzyściami wynikającymi z rozwoju energetyki jądrowej.

Wyniki i wnioski z tego spotkania na pewno będą miały wpływ na dalsze działania Naszej firmy oraz na rozwój energetyki jądrowej w Polsce. Przed nami fascynująca przyszłość, w której energia jądrowa odgrywać będzie coraz większą rolę w kształtowaniu krajowego krajobrazu energetycznego.

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe


Wakmet szkolenie LRQA – Energetyka jądrowa w Polsce
Przewiń na górę
pl_PLPolish