serwis wakmet

Serwis WAKMET


Nasza firma oferuje profesjonalne usługi serwisowe, które obejmują montaż, konserwację, naprawę i modernizację naszych produktów. Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów i techników jest gotowy zapewnić profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne w każdym etapie projektu.

Potrzebujesz kontaktu z naszym serwisem?

Usługi serwisowe WAKMETOferujemy kompleksowe serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne, zapewniające profesjonalne wsparcie i naprawy dla Twoich produktów.


Serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne.


Zapewniamy usługi stacjonarne i wyjazdowe, dostarczając profesjonalne rozwiązania na miejscu oraz w dowolnym miejscu, aby sprostać Twoim potrzebom.


Usługi stacjonarne oraz wyjazdowe.


Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości części zamiennych do naszej własnej armatury, aby zapewnić niezawodność i długotrwałe działanie Twojego systemu.


Części zamienne armatury własnej.


Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, dzięki któremu otrzymasz profesjonalne porady, rozwiązania i pomoc w obszarze naszych produktów, tak byś ty nie musiał się tym martwić.


Wsparcie techniczne.


Świadczymy usługi przeglądów armatury własnej, aby zapewnić regularne oceny, diagnostykę i utrzymanie optymalnego stanu Twojej armatury, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo Twojego systemu.


Przeglądy armatury własnej.

Zajmujemy się profesjonalnym montażem i precyzyjnym ustawianiem napędów, zapewniając optymalne działanie i wydajność Twojego systemu.


Montaż i ustawianie napędów.

Serwis WAKMET – Galeria zdjęć


UWAGA! Zdjęcia umieszczone poniżej są własnością F.A.P. WAKMET Sp. z o.o. Zabrania się ich udostępniania oraz pobierania.

Formularz kontaktowy


Paweł Brzeziński – Szef działu serwisowego

Tel.: +48 77 4394 020 wew. 240
Kom.: +48 600 312 026

    Zapraszamy również na nasze portale społecznościowe.


    Przewiń na górę
    pl_PLPolish