Energetyka Jądrowa: Polska Pompy i Armatura – Sympozjum

sympozjum energetyka jądrowa

Nasza firma ma zaszczyt uczestniczyć w prestiżowym sympozjum zatytułowanym “Polskie pompy i armatura dla energetyki jądrowej”. To wydarzenie odbędzie się 4-5 października 2023 roku w hotelu Warszawianka w Jachrance, dzięki wsparciu Stowarzyszenia Producentów Pomp, Stowarzyszenia POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Wydarzenie przewiduje udział i wystąpienia przedstawicieli Ministerstwa Klimatu i Środowiska, inwestorów takich jak Polskie Elektrownie Jądrowe oraz Orlen Synthos Green Energy, a także przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego. Dodatkowo, będziemy mieli okazję do wymiany poglądów z dostawcami technologii, takimi jak Westinghouse i GE Hitachi, oraz z innymi polskimi producentami pomp i armatury.

W czwartek (05.10.2023), wystąpienie będzie miał nasz przedstawiciel Wiceprezes Krzysztof Kaczmarek. Będzie on opowiadał o wyzwaniach organizacyjnych oraz technicznych które towarzyszą przy dostawach armatury dla projektów jądrowych. Jest to duży krok dla naszej firmy, który pozwoli przybliżyć wszystkim zgromadzonym temat energetyki jądrowej i wiążących się z nią wyzwań.


Więcej szczegółowych informacji będziecie mogli przeczytać na stronie stowarzyszenia SPAP: Zaproszenie na sympozjum „POLSKIE POMPY I ARMATURA DLA ENERGETYKI JĄDROWEJ”

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych portali społecznościowych.


Energetyka Jądrowa: Polska Pompy i Armatura – Sympozjum
Przewiń na górę
pl_PLPolish