Ekspansja Wakmet na rynek Czeski

Ekspansja Wakmet na rynek czeski

Z dumą ogłaszamy kolejny kamień milowy w historii naszej firmy. Dnia 30 stycznia 2024 roku, Wakmet, poczynił znaczący krok naprzód, rozpoczynając swoją ekspansję na rynek czeski poprzez założenie spółki Wakmet CZ S.r.o.

Ekspansja firmy Wakmet na rynek czeski tworzy nam most łączący z czeskimi klientami i partnerami biznesowymi. Jest to wyraz naszego zaangażowania w budowanie trwałych relacji oraz dostosowywanie naszych usług do potrzeb i oczekiwań klientów na czeskim rynku.

Również ekscytujące jest to, że nasza strona internetowa została wzbogacona o automatyczne tłumaczenie na język czeski. Ta innowacja jest świadectwem naszego dążenia do bycia jak najbliżej naszych klientów, niezależnie od barier językowych. Dostępność treści w języku czeskim znacząco ułatwi czeskim partnerom i klientom orientację w naszej ofercie. To rozwiązanie zwiększy przejrzystość i dostępność naszych produktów i usług.
Ekspansja Wakmet na rynek czeski symbolizuje krok ku wzrostowi i rozwojowi firmy, pokazując nasze aspiracje. Jest to również wyraz wiary w potencjał i możliwości, które oferuje rynek czeski. Z niecierpliwością oczekujemy na budowanie nowych relacji, rozwijanie istniejących partnerstw oraz przyczynianie się do wzrostu obu naszych społeczności.

Siedziba nowej spółki znajduje się przy ulicy 28. října 810/246, w dzielnicy Mariánské Hory, 709 00 Ostrava.

Kontakt do naszego przedstawiciela w Czechach, Mateja Bočka: matej.bocek@wakmet.cz.

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe


Ekspansja Wakmet na rynek Czeski
Przewiń na górę
pl_PLPolish