Zawory zaporowe


Zawory zaporowe przeznaczone są do instalacji przemysłowych w którym medium jest woda, olej, para wodna oraz inne czynniki w postaci cieczy i gazów.

Ponadto znajdują one świetne zastosowanie w pracy z czynnikami agresywnymi chemicznie.

Zadaniem tych zaworów jest odcinanie czynnika w instalacjach przemysłowych. W naszej ofercie istnieją również zawory zaporowo-zwrotne które to służą do zamykania i otwierania przepływu, jak również zabezpieczają instalację przed przepływem zwrotnym oraz zawory z grzybem dławiącym, których grzyb może pracować w położeniach pośrednich pomiędzy całkowitym otwarciem i zamknięciem, co umożliwia dławienie przepływu.

zawory zaporowe

Jest to najbardziej uniwersalna grupa zaworów. Wynika to z różnorodności zastosowanych materiałów na podstawowe części konstrukcyjne oraz ze sposobu montażu na instalacjach (połączenia gwintowane, kołnierzowe i spawane oraz kształt prosty lub kątowy).


Zawory zaporowe – specyfikacja

Nasza firma specjalizuje się w wyrobach wysokociśnieniowych dlatego też nasze zawory są uznawane za jedne z najlepszych i wytrwalszych. Poniżej przedstawiamy państwu specyfikację zaworów zaporowych.


NazwaWartość
PN6 – 800
DN4 -300
Temperatura minimalna-196℃
Temperatur maksymalna670℃

Nasza oferta zaworów zaporowych


Zapraszamy Państwa również na nasze media społecznościowe.

Przewiń na górę
pl_PLPolish