14 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie

14 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

W dniach od 23 do 24 marca 2024 roku, mieliśmy przyjemność być częścią czegoś wyjątkowego – 14 Halowych Mistrzostw Polski Młodzików w Łucznictwie. Wydarzenie to, odbywające się na przestronnej hali sportowej w Bodzanowie, zgromadziło młodych, utalentowanych łuczników z całej Polski, stanowiąc dla nich wyjątkową okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i rywalizacji na najwyższym poziomie.

Firma Wakmet, z dumą wspierając rozwój sportów młodzieżowych, tym razem postanowiła objąć patronat nad tym wyjątkowym wydarzeniem. Nasze zaangażowanie w sponsoring Mistrzostw Polski Młodzików w Łucznictwie wynika z głębokiego przekonania, że sport kształtuje charakter, uczy dyscypliny i determinacji, a także promuje zdrowy, aktywny tryb życia.

Przez dwa dni Bodzanów stał się areną zaciętej, ale zawsze fair rywalizacji. Młodzi łucznicy, z niezachwianym skupieniem i determinacją, rywalizowali o tytuł mistrza Polski, demonstrując przy tym niezwykłe umiejętności oraz pasję do łucznictwa. Obserwując ich wysiłki i zaangażowanie, nie można było oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z prawdziwymi mistrzami w duchu, nie tylko na polu sportowym.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom mistrzostw za hart ducha, determinację i wspaniałe sportowe postawy. Jesteśmy przekonani, że doświadczenia zdobyte podczas tych zawodów będą dla nich nieocenionym skarbem na przyszłość, inspirując do dalszego rozwoju i dążenia do doskonałości nie tylko w sporcie, ale i w życiu.

Zapraszamy na nasze profile społecznościowe


14 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie
Przewiń na górę
pl_PLPolish