Przemysł 4.0 w firmie WAKMET

przemysł 4.0

Nasza firma specjalizująca się w produkcji zaworów wysokociśnieniowych osiągnęła kolejny ważny kamień milowy w swoim rozwoju. W nocy dnia 25.04.2023 dokonaliśmy testowego zdalnego obrobienia kadłubów do swoich produktów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi informatycznych nasz zespół inżynierów był w stanie zdalnie kontrolować i przeprowadzać proces obróbki. Zdalna obróbka naszych produktów przybliża naszą firmę do koncepcji przemysłu 4.0.

Poniżej znajdą Państwo animacje z tego ważnego dla naszej firmy kamienia milowego.

wakmet przemysł 4.0
wakmet przemysł 4.0

WAKMET przemysł 4.0


Co to jest przemysł 4.0?

Przemysł 4.0 to koncepcja związana z nowoczesnymi technologiami i automatyzacją w przemyśle. Określa ona zaawansowany poziom produkcji, w której wdrożono inteligentne systemy i narzędzia, pozwalające na integrację i automatyzację całego procesu produkcyjnego.

Jaka jest w tym rola naszej firmy?

Nasza firma od lat działa na rynku zaworów wysokociśnieniowych i cieszy się uznaniem wśród klientów z różnych branż, w tym przemysłu petrochemicznego, gazowego czy energetycznego. Wdrożenie najnowszych technologii to dla firmy nie tylko krok w kierunku jej rozwoju, ale i również umocnienie swojej pozycji na rynku.

Śledź nasze media społecznościowe po więcej informacji.

Przemysł 4.0 w firmie WAKMET
Przewiń na górę
pl_PLPolish